• banner4
 • banner1
 • banner3
 • banner2
Mirë se vini në faqen tonë të internetit
Aickar është e specializuar në projektimin dhe zhvillimin e diffusers reja aromë.

Pra, pse Aickar

Aickar është e specializuar në projektimin dhe zhvillimin e diffusers reja aromë.
 • Historia jonë

  Historia jonë

 • Politika garanci

  Politika garanci

 • Ndjekja Rendit Juaj

  Ndjekja Rendit Juaj

 • Pse Zgjidhni WDropro

  Pse Zgjidhni WDropro

Rreth nesh

WDropro ofron një filtër të cilësisë premium të ujit për të gjithë frigoriferë të njohur, si vorbull, Frigidaire, Kenmore, Jenn-Air, Samsung, KitchenAid, Maytag, LG dhe shumë more.With filtër tonë, dispenzuesve të ujit do të prodhojë ujë të qartë dhe të shëndetshme dhe akull për ju dhe anëtarët e familjes suaj.
Ne jemi krenar të them se filtra tona të përmbushur të gjitha çertifikatat për të ju shërbejë një të pastër, të freskët dhe më të mirë-provë e ujit. Certifikuar nga NSF dhe IAMPO, takim NSF 42, NSF 53, NSF 372 standardet e.

 • BRAND_INFO-01

Enquiry

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.