• banner4
 • banner1
 • banner3
 • banner2
Добредојдовте на нашата веб-страница
Aickar е специјализирана за проектирање и развој на иновативни арома дифузори.

Па зошто Aickar

Aickar е специјализирана за проектирање и развој на иновативни арома дифузори.
 • Нашата приказна

  Нашата приказна

 • Политика гаранција

  Политика гаранција

 • Следење на вашата нарачка

  Следење на вашата нарачка

 • Зошто Изберете WDropro

  Зошто Изберете WDropro

за нас

WDropro обезбедува филтер за вода со врвен квалитет за сите познати фрижидери, како Вител, Frigidaire, Kenmore, Jenn-Air, Samsung, KitchenAid, Maytag, LG и многу повеќе.Со нашите филтер, вашиот вода точење ќе произведува појасна и поздрав вода и мраз за вас и вашите членови на семејството.
Ние сме горди да кажеме дека нашите филтри исполнуваат сите сертификати да ви послужи почиста, Новак и повкусен вода. Сертифицирани од страна на NSF и IAMPO, средба NSF 42, NSF 53, NSF 372 стандард.

 • BRAND_INFO-01

Испраќам барање

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.